Vouchery

Podaruj bliskim świetną przygodę.

Jeżeli szukacie kreatywnego i oryginalnego prezentu na urodziny, imieniny, etc. – zapraszamy do zakupu naszych bonów podarunkowych.

Bon ważny jest aż przez 12 miesięcy od daty zakupu i może zostać wykorzystany na grę w dowolnym pokoju Zagadkowni w każdym terminie dostępnym na naszej stronie.

Bon podarunkowy działa na zasadzie przedpłaconej karty. Minimalna kwota jaką można przedpłacić voucher wynosi 100 PLN. Zalecaną kwotą jest wartość gry.

Przykład:

Chcemy kupić prezent dla rodziców na grę w pokoju „Katakumby”. Wiemy, że rodzice mają czas wolny w weekendy. Koszt gry wynosi wtedy 240 PLN dla 2 osób i na taką kwotę kupujemy voucher. Jeśli część kwoty z bonu podarunkowego nie zostanie wykorzystana (np. 40 PLN), obniży koszt gry podczas kolejnej wizyty (uwzględniając ważność bonu).

Voucher można nabyć na dwa sposoby:

  • w lokalu na ul. Wilczej 25/1A,
  • online z wysyłką na wskazany adres,
  • online w formacie PDF z możliwością odbioru bonu fizycznego w terminie jego ważności.

Jak nabyć bon online? Należy zadzwonić na numer 537 504 567 lub wysłać zapytanie na adres kontakt@zagadkownia.pl. W wiadomości zwrotnej wyślemy dane do przelewu. W zależności od wybranej opcji przygotujemy bon PDF lub wyślemy fizyczny bon na wskazany adres w przeciągu 24h od zaksięgowania wpłaty.

Opcje dostawy: wysyłka do paczkomatu (koszt wysyłki 17 zł) lub kurier (koszt wysyłki 20 zł).