FAQ

Na czym polega gra typu ESCAPE ROOM?

Pokoje zagadek, bo tak często określany jest escape room to realna gra akcji. Polega na ucieczce z pokoju, w którym zostaje się zamkniętym. Aby tego dokonać trzeba ze sobą współpracować, kreatywnie myśleć, a także wykazać się zdolnościami detektywistycznymi. Czy jesteście gotowi podjąć wyzwanie?

Kto może wziąć udział?

Niezależnie od wieku KAŻDY może wziąć udział w rozgrywce i spędzić niezapomniane chwile w innym świecie. Jedynie osoby poniżej 12 roku zapraszamy wraz z osobą pełnoletnią (wyjątek to pokój Katakumby , który przeznaczony jest dla osób powyżej 16 roku życia).

Z ilu osób składa się drużyna?

Minimalna liczba osób to 2, zaś maksymalna 6.

Ile trwa gra?

Macie 60 lub 75 minut na ucieczkę (zależy to od pokoju, który wybierzecie). Do tego 15 minut na wprowadzenie i zrobienie zdjęcia po wyjściu z pokoju. Jeśli oczywiście macie ochotę.

Jak się przygotować do ucieczki?

Zapraszamy 15 minut przed godziną rezerwacji. Wygodne ubranie i dobre nastawienie to podstawa. Zespół Zagadkowni przed rozpoczęciem gry wtajemniczy Was we wszelkie szczegóły.

Martwy punkt podczas rozgrywki

Oczywiście na życzenia klienta mamy przygotowany szereg podpowiedzi. Bacznie Was obserwujemy- jak trzeba to pomagamy!

Ile kosztuje Escape Room?

Cena zależy od pory i dnia tygodnia. Zapraszamy do zakładki Cennik po szczegółowe informacje.

Jak zarezerwować pokój?

Podstawową formą rezerwacji jest nasz system na stronie internetowej w zakładce Rezerwacja, drugim sposobem jest rezerwacja telefoniczna. Istnieje też możliwość zarezerwowania pokoju poprzez stronę LockMe.

Anulowanie rezerwacji

Jeśli wydarzy się taka sytuacji prosimy o kontakt telefoniczny minimum 24h przed zarezerwowanym terminem. Anulowanie przed tym terminem jest bezpłatne. Jeśli będziecie chcieli przebookujemy termin!

Jakie formy płatności przyjmujemy?

Istnieje możliwość opłacenia rezerwacji szybkim przelewem, bądź przelewem na konto. W lokalu przyjmujemy płatności gotówką i kartą płatniczą.

W jakich językach prowadzimy gry?

Posiadamy wersje polskojęzyczne i anglojęzyczne.

Czy jest możliwość przyjścia większą grupą?

Można przyjść dowolnie dużą grupą. Musicie tylko pamiętać, że w tym samym momencie w pokojach może przebywać 12 osób (Krucza) i 18 osób (Wilcza). Razem 30 osób.

Czy jest możliwość zorganizowania eventu, urodzin, imprezy firmowej, before’a przed kawalerskim?

Jak najbardziej tak! Zachęcamy do tego typu zabaw. Jest to świetna forma integracji.

Mam jeszcze pytania. Co mam zrobić?

Skontaktuj się z nami w dowolny sposób – szczegóły w sekcji „Kontakt”.