Czy uda Wam się uciec?

Katakumby

Poziom trudności

Francuska rodzina królewska ginie bez śladu. Nikt nie wie, co mogło stać się z władcą. Tron siłą przejmuje Lord Destre. Pogrążona w niepewności Francja wrze, ludność wychodzi na ulice. Protesty przeciwko koronacji Destre nie ustają, a poddani domagają się wyjaśnień.

Dochodzą Was słuchy, że w pobliżu pałacu co noc słychać przerażające dźwięki. Miejskie legendy głoszą, że jego podziemia to katakumby, w których przetrzymywani są zaginieni. Z grupą protestujących postanawiacie na własną rękę się tam udać. Czy uda Wam się poznać prawdę?


!!! SPOJLER !!!Katakumby to pokój w którym występuje drobna interakcja z aktorem. Jest to pokój z dreszczykiem i ma na celu być emocjonującym przeżyciem. Wybierając nasz pokój należy mieć na uwadze czy wszyscy uczestnicy czują się komfortowo z obecnością aktora. Z tego elementu ZAWSZE można zrezygnować i nie psuje to odczuć z rozgrywki.

history
groups
do_not_disturb
phone
email
location_on

Rezerwacja

Opinie o pokoju

Pokój urzeka wystrojem i niebanalnymi rozwiązaniami. Wystrój zapiera dech....prawdziwe katakumby. Grałyśmy w tym pokoju w dwie osoby i była to czysta przyjemność. Brawo dla pomysłu i poczucia estetyki przez twórców tego cuda. Polecam wszystkim!

- Monika G. (źródło: LockMe)

Długo oczekiwana nowość na Warszawskim rynku nie zawiodła naszych oczekiwań! Bardzo klimatyczny wystrój, stworzony z wielką dbałością o szczegóły od samego początku przenosi w tajemniczy klimat podziemi. Do tego ciekawe i oryginalne zagadki oraz wciągająca fabuła, które zmieniają pobyt w ER w pasjonującą przygodę. Zdecydowanie miejsce warte odwiedzenia!

- Panda Express (źródło: LockMe)

O takie pokoje w Warszawie nic nie robiłem :) Ludzie Kochani, jakie to było dobre. Jeżdżąc po Polsce w poszukiwaniu ER chyba każdy powie, że w poszukiwaniu naprawdę najlepszego klimatu i detali trzeba się jednak ruszyć z Warszawy. Nie tutaj. Pokój, z tego co się dowiedzieliśmy po grze, robiony przez długie lata. Elementy dekoracji, które zobaczycie w nim w zastraszającej wręcz ilości - malowane ręcznie. Szacunek, ogromny. Oby jak najwięcej tak dopieszczonych pokoi w Warszawie:) Technikalia: 2 osoby, drugi pokój w tym składzie, z jednej strony doświadczenie 190, z drugiej jakieś 50. Dało radę wyjść chwilę przed czasem, grało się bardzo przyjemnie i płynnie. Rozsądne wyważenie zadań z zagadkami. Polecam, fantastyczny pokój :)

-Blichew (źródło: LockMe)