Czy uda wam sie uciec?

Klątwa Tutenchamona

Poziom trudności

Jeśli lubicie słuchać mrożących krew w żyłach opowieści, to co powiecie na przeżycie zatrważającej przygody? Pokój zagadek „Klątwa Tutenchamona” jest miejscem, w którym tylko najodważniejsi poznają tajemnice starożytności. Wchodząc do naszego escape room’u wkraczacie do niecodziennej gry, która na pewno dostarczy Wam silnych emocji oraz zapewni świetną zabawę. Możecie wybrać nasz warszawski escape room na organizację imprezy integracyjnej lub wypad ze znajomymi. Dzięki ciekawej historii oraz dopracowanej aranżacji wnętrza od pierwszej minuty wciągnięcie się w tę wyjątkową grę escape room.

Wasza przygoda rozpoczyna się w Egipcie. Znudzeni zwiedzaniem piramid odłączacie się od grupy w celu poszukiwania grobowca Tutenchamona. Zasłyszana przez Was lokalna legenda o skarbach ukrytych w grobowcu zainteresowała Was na tyle, że nie baczycie na żadne ostrzeżenia. Wrażenia nie robi na Was nawet inskrypcja wyryta na drzwiach grobowca, grożąca śmiercią osobom zakłócającym wieczny sen faraona. Robi się ciemno. Za Wami zamyka się krypta. Czy zdołacie uciec przed Klątwą Tutenchamona?

Dalszy ciąg opowieści napiszecie sami, odwiedzając ten tajemniczy pokój zagadek. Wizyta u nas to świetna alternatywa dla kolejnego nudnego popołudnia, ale też możecie zarezerwować termin na imprezę integracyjną.

history
groups
do_not_disturb
phone
email
location_on

Rezerwacja

Opinie o pokoju

W Warszawie czekał na nas powrót do Egipskich klimatów. Pomimo, że już z kilku pokoi o takiej tematyce udało nam się uciec, to na pewno pokoje z taką atmosferą jak ten nigdy nam się nie znudzą. ER dopracowany i przemyślany w szczegółach. Różnorakie zagadki, trochę elektroniki, trochę mechanizmów a wszystko świetnie dograne z fabułą. Klimat, logiczne łamigłówki, elementy zaskoczeń i bardzo mili właściciele, czyli wszystko to, co dobry Escape Room powinien mieć. Kolejny pokój, w którym można realizować marzenia o byciu dzielnym archeologiem. Warto odwiedzić!

-Ekipa Wypuście Nas

Świetny pokój, posiadający ciekawy wystrój oraz oryginalne zagadki. Duży plus za to, co w escape roomach cenię najbardziej, czyli liczne rozwiązania technologiczne. Zagadki są tutaj bardzo zróżnicowane i wiele z nich spotkało się ze sporym zachwytem i frajdą z naszej strony. Do tego bardzo sympatyczna i pomocna obsługa. Polecam, naprawdę warto odwiedzić Klątwę Tutenchamona!

- Edyta