Czy uda wam sie uciec?

Zmieniając rzeczywistość

Poziom trudności

Czy można rozwiązać śledztwo w godzinę? Niektórym się to udaje. Jeżeli i Wy chcecie dołączyć do tego zacnego grona detektywów, to skupcie się zanim wejdziecie do pokoju zagadek „Zmieniając rzeczywistość”. W tym miejscu doszło do zbrodni… ale czy na pewno? Nasz warszawski escape room pozwala odkryć tę tajemnicę wszystkim, którzy będą wystarczająco dociekliwi i swój zmysł detektywistyczny. To świetny pomysł, aby zapewnić wyjątkową atrakcję na imprezy integracyjne – ale nie tylko! Możesz zaprosić swoich znajomych – gwarantujemy, że spędzicie czas na wciągającej zabawie.

Gdy tylko wejdziecie do pokoju zagadek zorientujecie się, że wnętrze należało do ekscentryka. Właścicielem mieszkania jest artysta, ale nie taki zwykły. Posiadał wyjątkową umiejętność – umiał bowiem zmieniać rzeczywistość przy wykorzystaniu własnej sztuki. Historie, które przedstawiał na obrazach stawały się prawdą, zaś jego rzeźby – ożywały. Jednak pewnego dnia artysta zniknął. Po zamknięciu drzwi, musicie odkryć co się z nim stało, a jedynym wyjściem… jest rozwikłanie tej zagadki.

Jeżeli zaintrygowała Was ta opowieść, to koniecznie musicie sprawdzić jak się skończy. Zarezerwujcie już dziś pokój zagadek w naszym warszawskim escape room’ie – czy to na imprezę integracyjną, czy też na wspólny wypad ze znajomymi.

history
groups
do_not_disturb
phone
email
location_on

Rezerwacja

Opinie o pokoju

Pokój inny niż cała reszta. Ciężko ubrać w słowa na czym polega jego wyjątkowość, to trzeba przeżyć. Eskejproomowi wyjadacze mogą mieć prawdziwy problem, bo znane z 99,99% pokoi schematy tutaj nie mają żadnego odniesienia. I TO JEST BOMBA! Zagadek nie jest dużo, jednak każda z nich jest bezpośrednio związana z tematem pokoju i sprawia, że nie możemy się doczekać finału. Nic w tym pokoju nie jest dziełem przypadku i jak się okazuje rzeczywistość którą w nim zastajemy możemy dowolnie zmieniać, konieczne jest tylko logiczne myślenie i otwarty umysł :)

-Ksenia

Pokój jest przede wszystkim bardzo niezwykły i oryginalny, pełen zaskakujących rozwiązań. Świetna elektronika, niespotykane w innych escape roomach zagadki, cudowny klimat mimo minimalizmu w wystroju- naszym zdaniem jeden z najlepszych pokoi, w którym ani przez chwilę nie można się nudzić, a odkrywanie kolejnych tajemnic daje ogromną satysfakcję. Zdecydowanie warty odwiedzenia :)

- Agata