Czy uda wam sie uciec?

Rozbitkowie w dżungli

Poziom trudności

Każdy pokój zagadek to inna opowieść i ciekawe wyzwanie. Przekraczając próg escape room’u otwieracie się na niecodzienną przygodę, która wyrwie Was z rzeczywistości na kilkadziesiąt minut . Tak naprawdę czas, jaki spędzicie w pokoju zagadek zależy od Waszej spostrzegawczości i detektywistycznego zmysłu. Doskonale jednak wiemy, że odwiedzając escape room ze znajomymi lub podczas integracji firmowej chcecie się przede wszystkim dobrze bawić . Dlatego gry escape room osnuwamy interesującymi historiami fabularnymi, a także odpowiednio aranżujemy wnętrze.

Wyobraźcie sobie, że Wasz wymarzony wypad na Afrykańskie Safari zmienia się w koszmar. Szykowaliście się na niezapomniane wakacje wraz z grupą znajomych. Nieoczekiwanie samolot nad afrykańską dżunglą wpada w turbulencje i traci jeden z silników. Rozpoczyna się awaryjne lądowanie, tracicie przytomność. Budzicie się w wilgotnej, gęstej dżungli w miejscu dotąd Wam nieznanym. Orientujecie się, że jesteście zamknięci w opuszczonym obozowisku, a jedyne wyjście jest zamknięte. Macie godzinę na ucieczkę zanim oskarżani o kanibalizm tubylcy zainteresują się dymem unoszącym się nad koronami drzew.

Pokój zagadek „Rozbitkowie w dżungli” to prawdziwa gratka dla miłośników gier przygodowych i klimatu rodem z filmów o Indiana Jonesie. Właśnie tu, w sercu Warszawy czeka na Was prawdziwie tropikalna przygoda! Dreszczyk emocji i gra zespołowa to świetny pomysł na zorganizowanie atrakcji na imprezę integracyjną. Możecie u nas spędzić też czas ze znajomymi inaczej niż zazwyczaj.

history
groups
do_not_disturb
phone
email
location_on

Rezerwacja

Opinie o pokoju

Jeśli zastanawiacie się, jak czują się rozbitkowie w dżungli, to zastanówcie się nad wizytą w tym pokoju. W nim bowiem znajdziecie szereg zadań zmuszających do radzenia sobie w nietypowych sytuacjach, w nietypowy sposób.

- Ekipa LockMe

Pokój bardzo fajny, a przede wszystkim dzięki zagadkom manualnym :) Nad niektórymi trzeba troszkę pogłówkować i polecam dobrze się rozglądać! :) Pokój nie jest duży, ale na pewno jest co w nim robić ;) Musicie tam pójść! :)

-Angela