#

czy uda ci się uciec?

Krypta wampira

POZIOM TRUDNOŚCI 7,5/10

  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #

Nie miejcie złudzeń, wszyscy którzy wchodzicie do tego pomieszczenia! Pokój zagadek „Krypta wampira” w naszym warszawskim escape room’ie jest miejscem, które nawet u najodważniejszych może zmrozić krew w żyłach. Wejście do wnętrza rozpoczyna grę escape room – to 60 minut ekscytujących wrażeń i trzymających w napięciu przeżyć. Integracja firmowa w takim miejscu z pewnością przejdzie do historii, a wieczór ze znajomymi w escape room’ie będzie zdecydowanie ciekawszy niż siedzenie przed telewizorem. Zapewniamy autentyczne przeżycia – gęsia skórka gratis!

Przypadkiem usłyszeliście plotki, które informują o dawnej krypcie na Starych Powązkach, gdzie ponoć został pochowany wampir. Ciężko Wam w to uwierzyć. Postanawiacie odnaleźć kryptę i sprawdzić na własnej skórze czy jest przez kogokolwiek zamieszkała. Nieoczekiwanie po wejściu do środka drzwi się za Wami zamykają, a wnętrze krypty do złudzenia przypomina opis z głoszonych przez ludzi plotek. Czy zdołacie uciec zanim wampir zorientuje się, że jego leże zostało odkryte?

Na szczęście w pokoju zagadek zostawiliśmy liczne wskazówki, które pozwolą Wam bezpiecznie opuścić escape room. Bądźcie ostrożni oraz uważni, tylko wówczas poukładacie wszystkie elementy zagadki i uwolnicie się od upiornego sąsiedztwa. Możecie zapewnić oryginalną rozrywkę dla swoich współpracowników i zarezerwować escape room na czas integracji firmowej. Zdecydowanie powinni nas odwiedzić też fani rozwiązywania zagadek.

#

czas trwania gry:60 minut

#

pokój przeznaczony dla:2-5 OSÓB

12

minimalny wiek uczestnika:12 lat

Do 12 lat pod opieką dorosłych

#

+48 664 231 052

#

kontakt@zagadkownia.pl

#

warszawa, ul. wilcza 25/1a

Przejście przez patio, wejście znajduje się po lewej stronie.

REZERWACJA

OPINIE O POKOJU

Kawał dobrej (elektronicznej) roboty i bardzo duża satysfakcja z rozwiązania każdej zagadki.

Super pokój, pokazujący że nie wszystko musi być poobwieszane kłódkami:) Kawał dobrej (elektronicznej) roboty i bardzo duża satysfakcja z rozwiązania każdej zagadki. Nie są one przesadnie trudne, ale bazują na rozwiązaniach raczej niespotykanych w innych Escape Roomach - godny polecenia! :)

- Grabiaż Grał w pokoju


Pokój kryje pewną tajemnicę, której odkrycie pozostawiło nas w dobrych humorach jeszcze długo po wyjściu z pokoju.

Krypta Wampira to pierwszy, ale na pewno nie ostatni pokój, który odwiedziliśmy w Cryptexie. Wystrój świetnie oddaje klimat pokoju. Nie ma tu zbędnych, zagracających przedmiotów - wszystkie detale składają się w kolejne elementy gry. Pokój kryje pewną tajemnicę, której odkrycie pozostawiło nas w dobrych humorach jeszcze długo po wyjściu z pokoju. Zagadki średniej trudności, początkujące ekipy też powinny dać sobie radę, ale warto pamiętać, że wybierając taki pokój na początek wysoko stawia się poprzeczkę wszystkim kolejnym :)

- Dominika Grała w pokoju


#

inne pokoje