wieczory kawalerskie/panieńskie - imprezy integracyjne - urodziny

Eventy

#

Integracja dla firm / szkół

Posiadamy 5 pokoi w 2 lokalizacjach w samym centrum Warszawy. W każdym pokoju jesteśmy w stanie pomieścić od 2-5 osób (w niektórych przypadkach do 6 osób). Rozrywka w samym centrum Warszawy z możliwością rywalizacji do 27 osób na raz.

 

 • 5 pokoi w samym centrum Warszawa
 • Od 2 do 5 osób na pokój (w niektórych przypadkach do 6 osób)
 • Możliwość gry w kilku turach
 • Możliwość ustalenia indywidualnych godzin gier
 • Przy rezerwacji powyżej 3 pokojów możliwość negocjacji cen

 

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu:
kontakt@zagadkownia.pl oraz pod numerem 537 504 567.

#

Wieczór panieński/kawalerski

Escape room to idealny sposób na rozpoczęcia udanego wieczoru kawalerskiego/ panieńskiego. Szczególnie, że na tego typu imprezach nie zawsze wszystkie zaproszone osoby się znają to doskonała okazja na bliższe poznanie i nawiązanie współpracy.


Po wyjściu z pokoju zagadek wszyscy uczestnicy będą się już znali, dzięki czemu reszta imprezy nie będzie niezręczna i upłynie w miłej atmosferze. Naszym gościom oferujemy


 • Lokalizacja w samym centrum Warszawy
 • W przypadku wieczoru panieńskiego możliwość wpuszczenia większej ilości osób do określonych pokoi za dopłatą 20 zł/os.
 • Możliwość ukrycia prezentu w pokoju

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu:
kontakt@zagadkownia.pl oraz pod numerem 537 504 567.

#

Urodziny

Urodziny w escape room to ogromna atrakcja nie tylko dla małych gości, ale także dla solenizanta. Taki pokój zagadek to nie tylko doskonała rozrywka, ale także nauka poprzez zabawę. Maluchy będą musiały uruchomić swoje zmysły, a jednocześnie zacząć ze sobą współpracować, co pomoże im w przełamaniu barier. Takie urodziny w escape room na pewno spodobają się Twojemu dziecku i będą dla niego niezapomniane.


 • Lokalizacja w samym centrum Warszawy
 • Możliwość zostawienia dzieci pod opieką animatorów (1 animator – maks. 6 osób – 20 zł/pokój)
 • Możliwość zorganizowania poczęstunku w przypadku rezerwacji kilku pokoi

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu:
kontakt@zagadkownia.pl oraz pod numerem 537 504 567.

Jeśli szukasz pomysłu na nietypowe spędzenie wolnego czasu dla pracowników twojej firmy to mamy dla ciebie doskonałe rozwiązanie. Nasz escape room to nie tylko dobre miejsce na imprezy firmowe, ale również na wieczór panieński lub kawalerski, a także urodziny.


Klientom oferujemy szereg atrakcji w postaci polisensorycznych zagadek. Wspólne ich rozwiązywanie to doskonała integracja dla firm. Pracownicy muszą ze sobą współpracować, aby wydostać się z danego pokoju.


Pomożemy ci sprawić, że twój wieczór kawalerski lub panieński będzie niezapomniany. Zorganizujemy twojemu dziecku wspaniałe urodziny w escape roomie, a także pomożemy pracownikom twojej firmy jeszcze lepiej się zintegrować. Organizacja eventów to nasza specjalność.