Czy uda wam sie uciec?

Legowisko Kanibala (chwilowo nieczynny)

Poziom trudności

Trudno utrzymać nerwy na wodzy, gdy grozi Wam śmiertelne niebezpieczeństwo. Jeszcze trudniej w takiej sytuacji racjonalnie myśleć, ale musicie, żeby wydostać się ze straszliwej pułapki. Pokój zagadek „Legowisko kanibala” zaaranżowaliśmy tak, by każdy uczestnik mógł poczuć ekscytację. Warszawski escape room pozwoli Wam przeżyć niezwykłą przygodę – czy to w gronie znajomych, czy wraz ze współpracownikami, bowiem pokój zagadek sprawdzi się na integracje firmowe. Ale… czy macie tyle odwagi?

Przez wieki mieszkańcy małej wioski byli porywani przez rodzinę potężnych kanibali zamieszkujących opuszczoną chatę w pobliżu jaskini. Pomimo współpracy byli zbyt słabi, aby przeciwstawić się ludożercom. Wszyscy złapani nigdy nie wracali do wioski. Tym razem kanibale złapali Was. Na szczęście macie jeszcze godzinę czasu. Czy uda Wam się uciec używając wskazówek pozostawionych przez poprzednie pokolenia, a może staniecie się kolejną potrawką? Wyostrzcie zmysły… to początek gry escape room!

W samym sercu Warszawy jest miejsce, w którym przeżyć można ekscytujące przygody rodem z horrorów Stephena Kinga – oczywiście w kontrolowanych warunkach. Przygotowaliśmy pokój zagadek „Legowisko kanibala”, gdzie czekają na Was chwile pełne emocji. Wybierzcie się do nas ze znajomymi lub zorganizujcie w naszym warszawskim escape roomie imprezę integracyjną.

history
groups
do_not_disturb
phone
email
location_on

Rezerwacja

Opinie o pokoju

Miazga, miazga miazga! Pokój zdecydowanie trafia do mojego Warszawskiego TOP3. Zagadkownia przyzwyczaiła nas do świetnie przygotowanych wnętrz i rekwizytów i w tym wypadku również się nie zawiedliśmy. Pokój nie jest zagracony wszystkie elementy (nawet kłódki) są powiązane z historią głodnego Kanibala. Zagadki o bardzo zróżnicowanym stopniu trudności - od łatwych do naprawdę mózgożernych. Rozgrywka jest pełna niespodzianek i efektów wow!

- DOMINIKA

Ten pokój ma w e wszystko. Sprawdzi waszą zręczność, zdolność do pracy zespołowej, spostrzegawczość oraz umiejętność logicznego myślenia i łączenia faktów, a to wszystko w niesamowicie klimatycznym wnętrzu. Oryginalne zagadki idealnie wpisują się w tematykę. No i ta przemiła obsługa :

- ASIA